Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2020 roku w Publicznym Przedszkolu w Bierawie, jak i w Punkcie Przedszkolnym w Lubieszowie przy Publicznym Przedszkolu w Bierawie, uroczyście obchodzono wyjątkowy dzień – Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Publicznym Przedszkolu w Bierawie, jak i w Punkcie Przedszkolnym w Lubieszowie odbyły się w tym roku, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, bez udziału gości, indywidualnie w grupach.

Po słowach wstępu nakreślających krótko historię święta skierowaną do zgromadzonych dzieci, rozpoczął się program artystyczny w grupach przygotowany przez Panie Wychowawczynie. Część artystyczna w wyjątkowy sposób ubogaciła obchody Święta Edukacji Narodowej. Zarówno starszaki, jak i średniaki oraz maluchy włożyły wiele trudu i energii w swój występ, na który składały się pięknie wykonane tańce, piosenki, oraz wierszyki. Wszystkim obecnym udzielił się pozytywny i radosny nastrój, który towarzyszył nam już do końca tego dnia.